Mūsų procesas - Nuo idėjos iki paleidimo: Jūsų projekto skaitmenizavimo eiga

WISE MONKS tiki skaidrumu ir gerai struktūrizuotu procesu, užtikrinančiu kiekvieno projekto sėkmę. Siūlome individualius sprendimus, pritaikytus J unikaliems verslo poreikiams. Mūsų trijų etapų metodas – atrasti, sukurti ir pristatyti – užtikrina, kad Jūsų tikslus pasieksime efektyviai ir ekonomiškai.

Atrasti

Pirmajame mūsų proceso etape nustatomi Jūsų unikalūs reikalavimai, iššūkiai ir tikslai.

Mes ne tik paviršutiniškai susipažįstame su Jūsų verslu, bet ir gilinamės, kad suprastume, kas yra jo pagrindas. Tai padarę, lengviau sukursime sprendimą, kuris išspręs ne tik Jūsų verslo problemas, bet ir atitiks ilgalaikę viziją. Be šio išsamaus suvokimo imamės konkrečių veiksmų, kad šias įžvalgas paverstume detaliu projekto planu.

Šis planas pritaikomas atsižvelgiant į Jūsų prioritetus ir pateikiamas su numatomais viso projekto ir atskirų jo etapų terminais bei biudžetu. Taip užtikrinama, kad aiškiai suvoktumėte projekto apimtį ir reikalingas investicijas, todėl jau nuo pat pradžių galėsite lengviau priimti sprendimus ir planuoti.

 • Atradimas ir konsultacijos.

  Mūsų darbas prasideda nuo Jūsų vizijos. Šiame etape įvertiname Jūsų reikalavimus, iššūkius ir tikslus, kad galėtume nustatyti aiškų ateities veiksmų planą.

 • Planavimas ir strategija.

  Remdamiesi pirminėmis įžvalgomis, parengiame Jūsų tikslams pritaikytą strategiją, užtikrinančią optimalų išteklių paskirstymą ir terminų laikymąsi.

Sukurti

Kūrimo etape mūsų programuotojai siūlo Jūsų individualius skaitmeninius sprendimus, naudodami lanksčius metodus, užtikrindami pritaikomumą ir dėmesį Jūsų tikslams.

Pirmenybę teikiame lankstumui, saugumui ir efektyvumui, o tobulindami skaitmeninius sprendimus ją taip pat tobuliname.

Gausite reguliarius atnaujinimus ir turėsite galimybę pateikti atsiliepimus, o visa tai darysime laikydamiesi projekto tvarkaraščio ir biudžeto. Čia įgyvendinama Jūsų vizija.

 • Dizainas ir prototipų kūrimas.

  Kūrybiškumas dera su technologijomis. Kuriame inovatyvius dizainus ir prototipus, kurie patiks Jūsų tikslinei auditorijai ir užtikrins naudotojų pasitenkinimą bei įsitraukimą.

 • Vystymas ir integracija.

  Šiame etape tarsi įvyksta stebuklas. Mūsų komanda realizuoja dizainą, integruoja funkcijas ir užtikrina, kad produktas būtų lengvai pritaikomas ir patikimas.

 • Testavimas ir kokybės užtikrinimas.

  Tobulumas neginčijamas. Mūsų kokybės užtikrinimo komanda kruopščiai vykdo produkto stebėseną – ieško klaidų, trikdžių ir suderinamumo problemų, taip garantuodama nepriekaištingą galutinį rezultatą.

Pristatyti

Pristatymo etape Jūsų individualus produktas pagaliau pradeda veikti. Tai daugiau nei tik perdavimas – tai nuolatinių tarpusavio santykių pradžia. Užtikriname sklandžią integraciją į Jūsų esamas sistemas, organizuojame sklandų perėjimą iš kūrimo aplinkos į gyvą diegimą. Mūsų komanda atlieka griežtus kokybės užtikrinimo bandymus, veiklos patikrinimus ir saugumo auditus, kad skaitmeniniai sprendimai ne tik atitiktų, bet ir pranoktų Jūsų lūkesčius.

Tačiau tuo viskas nesibaigia. Po paleidimo vykdome nuolatinę stebėseną ir priežiūrą, užtikrindami, kad Jūsų sistema prisitaikytų ir vystytųsi sinchroniškai su Jūsų verslo poreikiais. Nesvarbu, ar tai būtų nenumatytų problemų sprendimas, ar laipsniškų atnaujinimų diegimas, esame šalia Jūsų, kad užtikrintume ilgalaikę projekto sėkmę. Jūsų sėkmė – tai mūsų sėkmė, ir mes įsipareigojame bendradarbiauti dar ilgai po to, kai bus baigtas pradinis diegimas.

 • Diegimas ir paleidimas.

  Mūsų pastangų kulminacija – po kruopštaus testavimo ir paskutinių patobulinimų įdiegiamas sprendimas, kuris žymi Jūsų projekto gyvavimo pradžią.

 • Palaikymas ir priežiūra.

  Įgyvendinus verslo projektą, mūsų įsipareigojimai tęsiasi. Siūlome nuolatinę sistemos stebėseną ir priežiūrą, kad Jūsų produktas vystytųsi kartu su besikeičiančiais poreikiais ir būtų nuolat atnaujinamas.

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

 • Vilnius
  Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
 • Tel. nr.
  +370 (616) 34780
 • El. paštas