CRM - Ryšių su klientais valdymas (CRM): individualizuotas bendradarbiavimas augimui užtikrinti

Atskleiskite ryšių su klientais potencialą, taikydami mūsų individualius ryšių su klientais valdymo (CRM) sprendimus. Mūsų individualizuotos sistemos atitinka unikalius Jūsų verslo poreikius, skatina didesnį įsitraukimą, pardavimų efektyvumą ir klientų lojalumą. Nesvarbu, ar esate maža, ar didelė įmonė, mūsų CRM padeda užmegzti ryšį su klientais, geriau juos suprasti ir aptarnauti.

Privalumai

Suasmenintas bendravimas su klientais

Užtikrinkite suasmenintą patirtį visuose kontaktuose su klientais, kurdami įsimintinus, lojalumą skatinančius ryšius.

Didesnis klientų išlaikymas
30%

Supaprastinti pardavimo procesai

Integruokite pardavimus, rinkodarą ir palaikymo paslaugas, kad užtikrintumėte nepertraukiamus procesus, sutrumpintumėte pardavimo ciklą ir padidintumėte pajamas.

Padidintas pardavimo efektyvumas
25%

Išmaniosios įžvalgos ir analizė

Maksimaliai išnaudokite duomenis, taikydami išmaniąsias įžvalgas ir analitiką, padedančią priimti pagrįstus, augimą skatinančius sprendimus.

Tikslesnis sprendimų priėmimas
20%
Verslo sritys

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas