Užsakymai ir logistika - Užsakymų ir logistikos valdymas: atotrūkių mažinimas, tobulumo užtikrinimas

Pasaulio ekonomikoje labai svarbu laiku ir veiksmingai judėti prekėms, paslaugoms ir informacijai. Jūsų tiekimo grandinė sklandžiai veiks nuo užsakymo pateikimo iki pristatymo mūsų individualizuotų užsakymų ir logistikos valdymo sistemų dėka. Naudokite tiksliai ir patikimai sukurtą sistemą, kad galėtumėte mėgautis sinchronizuotomis operacijomis ir išskirtiniu klientų pasitenkinimu.

Privalumai

Greitesnis darbų atlikimas

Individualūs užsakymų ir logistikos valdymo sprendimai pastebimai sutrumpina užsakymų apdorojimo laiką, užtikrina, kad produktai greičiau pasiektų paskirties vietą bei didina klientų pasitenkinimą.

Greitesnis užsakymų apdorojimas
30%

Atsargų optimizavimas

Išvenkite atsargų pertekliaus ar trūkumo,naudodami atsargų stebėjimo ir analizės realiuoju laiku priemones. Dėl tikslaus atsargų kiekio sumažėja sąnaudos ir padidėja grynųjų pinigų srautai.

Atsargų sąnaudų mažinimas
15%

Visapusiškas matomumas

Apžvelkite visą tiekimo grandinę – nuo užsakymo gavimo iki pristatymo. Šis skaidrumas leidžia aktyviai spręsti problemas, užtikrina nepertraukiamą srautą ir didesnį patikimumą.

Padidintas veiklos skaidrumas
25%

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas