Viešasis sektorius ir valdžia - Viešojo sektoriaus sprendimai

Valdžios institucijoms ir viešojo sektoriaus organizacijoms svarbiausia yra veiksmingumas, skaidrumas ir piliečių dalyvavimas. Būdami šio sektoriaus lyderiai, Jūs ne tik valdote išteklius, bet ir skatinate pasitikėjimą. Mūsų individualiais skaimeniniais sprendimais siekiama pagerinti viešųjų paslaugų teikimą, supaprastinti administracinius procesus ir pateikti duomenimis pagrįstų įžvalgų, reikalingų politikai formuoti.

Privalumai
Tarnaujant visuomenei efektyvumas ir pasitikėjimas yra ne tik tikslai, bet ir reikalavimai. Mūsų individualūs skaitmeniniai sprendimai sukurti taip, kad būtų galima išmatuojamai pagerinti pagrindinius veiklos rodiklius, kurie yra labai svarbūs teikiant viešąsias paslaugas.

Efektyvesnis piliečių įsitraukimas

Padarykite valdžios institucijų ir visuomenės bendradarbiavimą bei įsitraukimą efektyvesnį ir prasmingesnį, naudodamiesi individualizuotais interneto portalais ir mobiliosiomis programėlėmis.

Padidinkite piliečių pasitenkinimą
30%

Efektyvus išteklių paskirstymas

Naudokite realaus laiko duomenų analizę, kad efektyviau paskirstytumėte išteklius ir užtikrintumėte, jog viešosios paslaugos būtų veiksmingesnės ir populiaresnės.

Veiklos efektyvumo tobulinimas
25%

Sustiprintas duomenų saugumas

Apsaugokite konfidencialius piliečių duomenis ir vyriausybinę informaciją, naudodami patikimas kibernetinio saugumo priemones ir laikydamiesi aukščiausių duomenų apsaugos standartų.

Saugumo incidentų mažinimas
50%
Paslaugos
Mūsų paslaugų viešajam sektoriui asortimentas toks pat platus, kaip ir Jūsų atsakomybė. Mūsų skaitmeniniai sprendimai pritaikyti konkretiems Jūsų poreikiams - nuo CRM sistemų piliečių bendravimui stebėti iki duomenų analizės priemonių, kuriomis grindžiama politika.

Mumis pasitiki rinkos lyderiai

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas