Elektroninė prekyba - Individualūs elektroninės prekybos skaitmeniniai sprendimai

Klientų patirtis – tai Jūsų valiuta, o šiame trumpalaikio pasitenkinimo amžiuje Jūsų skaitmeniniai sprendimai turi ją užtikrinti. Individualūs žiniatinklio sprendimai padeda užtikrinti sklandų apsipirkimą, integruoti tiekimo grandines ir užtikrinti realaus laiko analizę. Kai galėsite nuspėti kitą kliento žingsnį, galėsite atitinkamai papildyti savo lentynas – virtualias ar kitokias.

Privalumai
Sužinokite apie individualizuotų skaitmeninių sprendimų privalumus elektroninės ir mažmeninės prekybos pasaulyje.

Atsargų valdymas

Įdiekite tikslų atsargų stebėjimą, kad geriau paskirstytumėte išteklius.

Sumažintos pridėtinės išlaidos
20%

Asmeninė naudotojo patirtis

Kurkite individualias pardavimus skatinančias sklandesnes klientų patirtis,naudodamiesi mūsų sistemomis.

Pardavimų didėjimas
35%

Lankstumas

Sukurkite fondą, kuris augs kartu su Jūsų verslu.

Spartesnė plėtra
50%
Paslaugos
Skaitmeniniame amžiuje elektroninės ir mažmeninės prekybos įmonės turi neatsilikti nuo klientų lūkesčių. Atraskite mūsų paslaugų rinkinį, skirtą pagrindiniams internetinės ir fizinės mažmeninės prekybos aspektams – nuo klientų patirties iki tiekimo grandinės valdymo.

Mumis pasitiki rinkos lyderiai

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas