Klientų savitarna - Klientų savitarnos portalai

Sukurkite individualius savitarnos portalus, atitinkančius Jūsų verslo poreikius. Teikite pirmenybę duomenų saugumui ir užtikrinkite klientų informacijos saugumą. Taikydami mūsų sprendimus, padidinkite klientų pasitenkinimą, siūlydami inovatyvias savitarnos platformas, kad bendrauti būtų paprasta.

Privalumai

Didesnė klientų nepriklausomybė

Pasiūlykite klientus tenkinančias sąlygas, kad jie galėtų tinkamai administruoti ryšius su Jumis. Jie galės atlikti užduotis patogiu metu – nuo užsakymo pateikimo iki paskyros keitimo,

Didesnis naudotojų savarankiškumas
40%

Mažesnės veiklos sąnaudos

Suteikdami galimybę klientams patiems pasirūpinti paprastomis užklausomis, galite sumažinti jų aptarnavimo komandų krūvį ir sutaupyti lėšų.

Išlaidų aptarnavimui mažinimas
25%

Didesnis klientų pasitenkinimas

Tiesioginė prieiga prie portalo užtikrinama ištisą parą ir 7 dienas per savaitę, todėl klientai gali rasti atsakymus ir atlikti užduotis nevėluodami, kas lemia geresnius pasitenkinimo rodiklius.

Didesnis klientų pasitenkinimas
35%
Verslo sritys

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas