Logistika ir krovinių gabenimas - Specializuoti sprendimai sunkvežimių ir krovinių vežimo įmonėms

Sudėtinga orientuotis sunkvežimių ir krovinių logistikos srityje. Nesvarbu, ar tai būtų automobilių parko valdymas, planavimas, ar sekimas realiu laiku, siūlome individualius skaitmeninius sprendimus, kurie padės Jūsų verslui efektyviai ir saugiai plėstis.

Privalumai
Sužinokite, kaip mūsų individualūs programinės įrangos sprendimai gali padidinti veiklos efektyvumą, užtikrinti atitiktį nustatytiems reikalavimams ir padidinti finansinius rezultatus.

Automatizuotas siuntimas ir planavimas

Supaprastinkite siuntimo operacijas, naudodami automatizuotą planavimą,kad išvengtumėte žmogiškųjų klaidų ir padidintumėte veiklos efektyvumą.

Padidinkite veiklos efektyvumą
20%

Automobilių parko stebėjimas realiu laiku

Žinodami tikslią krovinio buvimo vietą, galėsite geriau/ūkiškiau panaudoti savo turimas transporto priemones.

Padidinkite turto panaudojimą
30%

Atitiktis ir dokumentai

Automatizuokite rutinines atitikties ir dokumentacijos užduotis, kad efektyviai laikytumėtės verslo taisyklių.

Greitesnis atitikties ataskaitų teikimas
50%
Paslaugos
Susipažinkite su mūsų individualiai pritaikytomis paslaugomis, specialiai sukurtomis sudėtingiems sunkvežimių ir krovinių vežimo pramonės poreikiams tenkinti.

Mumis pasitiki rinkos lyderiai

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas