Gamyba - Specializuoti sprendimai gamybos sričiai

Šiuolaikinėje gamyboje būtina operatyviai reaguoti į rinkos pokyčius, optimaliai panaudoti išteklius ir užtikrinti aukščiausios kokybės kontrolę. Mūsų specialiai sukurti skaitmeniniai sprendimai padeda spręsti šiuos iššūkius, suteikdami technologinį pagrindą, kurio Jums reikia, kad galėtumėte sparčiai augti.

Privalumai
Išnaudokite didžiulius privalumus diegdami mūsų individualius programinės įrangos sprendimus, kurių kiekvienas sukurtas siekiant patenkinti unikalius gamybos pramonės poreikius.

Supaprastinta gamybos eiga

Optimizuokite gamybos linijas, naudodami realiu laiku atliekamą analizę, kad greičiau pasiektumėte tikslą.

Didesnė gamybos sparta
20%

Automatizuota kokybės kontrolė

Įdiekite automatines kokybės patikras, kad sumažėtų defektų ir pagerintumėte bendrą produkto kokybę.

Defektų mažinimas
15%

Pagerintas tiekimo grandinės matomumas

Užtikrinkite optimalią tiekimo grandinės priežiūrą, pagerinkite tiekėjų darbą ir atsargų valdymą.

Padidinkite tiekėjų patikimumą
10%
Paslaugos
Atraskite daugybę individualios programinės įrangos paslaugų, kuriomis siekiama išspręsti konkrečius gamybos pramonės iššūkius.

Mumis pasitiki rinkos lyderiai

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas