Nekilnojamasis turtas - Išlaisvinkite visą savo nekilnojamojo turto verslo potencialą naudodami individualius skaitmeninius sprendimus

Nekilnojamąjį turtą sudėtinga ne tik pirkti, bet ir parduoti. Mūsų individualūs skaitmeniniai sprendimai suteikia Jums galimybę tobulėti šiose srityse ir užtikrina ilgalaikę sėkmę.

Privalumai
Susipažinkite su mūsų individualių programinės įrangos sprendimų, pritaikytų unikaliems nekilnojamojo turto pramonės poreikiams, transformuojančiu poveikiu.

Patobulintas pardavimų stebėjimas

Gaukite realaus laiko įžvalgų apie savo pardavimo procesą, kad galėtumėte efektyviau sudaryti sandorius.

Greitesnis sandorių sudarymas
40%

Atsargų valdymas realiu laiku

Gaukite naujausią informaciją apie nekilnojamojo turto apskaitą čia ir dabar, kad sumažintumėte papildomas išlaidas ir padidintumėte efektyvumą.

Pridėtinių išlaidų mažinimas
25%

Ryšių su klientais kompetencija

Padidinkite klientų pasitenkinimą ir išlaikymą naudodami CRM sistemą, kuri atskleidžia nekilnojamojo turto sektoriaus subtilybes.

Klientų išlaikymo didinimas
30%

Mumis pasitiki rinkos lyderiai

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas