Vieningos finansinės sistemos - Finansinių duomenų integracija ir realaus laiko skaitmeniniai sprendimai

Taupykite savo finansus, taikydami mūsų finansinių operacijų valdymo sprendimus. Renkančios duomenis iš įvairių šaltinių, laiku kurdamos įspėjimus pagal gaunamą informaciją ir rodydamos duomenis realiuoju laiku mūsų sistemos – patikimas šiuolaikinio finansų valdymo įrankių rinkinys.

Privalumai

Integruotas duomenų rinkimas

Apibendrintų duomenų iš įvairių finansinių platformų ir šaltinių dėka mūsų individualūs sprendimai leidžia kontroliuoti visapusišką Jūsų finansinę situaciją.

Didesnis duomenų efektyvumas
60%

Perspėjimai ir pranešimai realiuoju laiku

Gaukite greitą informaciją ir pranešimus pagal nustatytus veiksnius ir finansinius rodiklius, kad būtų galima imtis skubių veiksmų ir kuo skubiau sureaguoti.

Greitesnė reakcija į finansinius įvykius
50%

Tiesioginis duomenų vizualizavimas

Leiskite atsakingiems asmenims nedelsiant pateikti realaus laiko įžvalgas, naudojantis tiesioginėmis suvestinėmis ir analitika, bei taip palengvinkite operatyvų ir pagrįstą finansų valdymą.

Geresnis sprendimų priėmimas
40%

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas