Nekilnojamasis turtas - Sėkmę užtikrinantys individualūs nekilnojamojo turto skaitmeniniai sprendimai

Optimizuokite savo nekilnojamojo turto verslą, naudodamiesi individualiai sukurtomis portfelio valdymo sistemomis. Stebėkite savo nekilnojamąjį turtą įvairiuose pardavimo etapuose – nuo aktyvių skelbimų iki užsakymų ir parduoto turto. Mūsų išmaniosios strategijos pateikia įžvalgas realiuoju laiku ir padeda priimti pagrįstus sprendimus, skatinančius augimą ir didinančius grąžą.

Privalumai

Pardavimo etapų stebėjimas realiu laiku

Tiesiogiai stebėkite savo nekilnojamojo turto pardavimo etapus – nuo aktyvių skelbimų iki rezervuotų ir parduotų objektų. Priimkite sprendimus, remdamiesi realaus laiko duomenimis.

Didesnis pardavimų efektyvumas
35%

Efektyvus rezervacijų administravimas

Sklandžiai tvarkykite rezervacijas, naudodamiesi integruota sistema, kurioje galima sekti užimtumą ir klientų pageidavimus.

Patobulintas rezervacijų tvarkymas
40%

Išsamios ataskaitos ir analizė

Naudokitės išsamiomis ataskaitomis ir įžvalgomis, kad galėtumėte analizuoti viso portfelio veiklos rezultatus, tendencijas ir tobulintinas sritis.

Tikslesnis sprendimų priėmimas
40%
Verslo sritys

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas