Statyba ir vystymas - Išlaisvinkite visą statybos ir vystymo projektų potencialą su individualiais skaitmeniniais sprendimais

Sektoriuje, kuriame labai svarbus tikslumas, laikas ir išteklių paskirstymas, individualus svetainės sprendimas gali pakeisti situaciją. Mūsų individualios vystymo paslaugos gali padėti Jums padidinti efektyvumą, sumažinti išlaidas ir pagerinti projektų kokybę.

Privalumai
Statybos ir plėtros verslui pritaikytuose sprendimuose daugiausia dėmesio skiriame konkretiems jums svarbiems KPI pokyčiams. Padidinkite savo efektyvumą, pagerinkite išteklių paskirstymą ir užtikrinkite atitiktį reikalavimams, naudodamiesi mūsų moderniais, individualizuotais skaitmeniniais sprendimais.

Išteklių optimizavimas

Maksimaliai išnaudokite statybines medžiagas, mašinas ir darbo jėgą, taikydami duomenimis pagrįsto išteklių paskirstymo metodą.

Išteklių panaudojimo tobulinimas
15%

Supaprastintas projektų valdymas

Optimizuodami planavimą, stebėdami svarbiausius etapus ir numatydami galimas kliūtis, laikykitės projektų eigos nuoseklumo ir neviršykite biudžeto.

Projektų užbaigimo rodiklio didinimas
20%

Patobulinta atitiktis ir ataskaitų teikimas

Lengvai tvarkykite leidimus, kokybės standartus ir kitas atitikties problemas, juos stebėdami ir teikdami ataskaitas automatiškai.

Atitikties incidentų mažinimas
10%

Mumis pasitiki rinkos lyderiai

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas