Ištekliai ir turtas - Išteklių ir turto valdymas: padedame pasiekti supaprastinto efektyvumo

Šiandienos dinamiškoje verslo aplinkoje labai svarbu efektyviai valdyti išteklius ir turtą. Mūsų individualūs sprendimai – tai centralizuota sistema, skirta visiems ištekliams – nuo žmogiškojo kapitalo iki materialiojo turto: paskirstyti, stebėti ir optimizuoti. Įgykite galimybę vykdyti kontrolę, naudodamiesi mūsų išmaniąja sistema, kad maksimaliai padidintumėte našumą ir sumažintumėte išteklių švaistymą.

Privalumai

Pagerintas sprendimų priėmimas

Taikydamos individualizuotą išteklių ir turto valdymo sistemą, įmonės gali naudotis realaus laiko duomenimis ir analize. Tai leidžia vadovams priimti pagrįstus sprendimus, greitai ir efektyviai keičiant strategijas arba paskirstant išteklius.

Greitesnis sprendimų priėmimas
2x

Išlaidų mažinimas ir efektyvumas

Individualizuotos valdymo sistemos užtikrina optimalų turto naudojimą, mažina nereikalingas išlaidas ir prastovas. Organizacijoms gerokai mažėja veiklos sąnaudos ir pastebimai didėja efektyvumas.

efektyvumo padidėjimas
30%

Ilgaamžiškumas ir tvarumas

Tinkamai valdydami savo turtą ir išteklius, ne tik iš karto tapsite produktyvesni, bet ir užtikrinsite ilgesnį savo turto tarnavimo laiką.

didesnis tvarumas
25%

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas