DI verslui - Dirbtinio intelekto sistemos verslui

Kasdien įmonėse susiduriama su dideliais duomenų srautais. Tai gali būti klientų užsakymai, produktų kainoraščiai, teisiniai dokumentai. Rankinis apdorojimas yra nuobodus, brangus, pasitaiko nemažai žmogiškųjų klaidų. Dirbtiniu intelektu grįstos sistemos gali automatizuoti rutinines užduotis, kurias būtina atlikti greičiau, tiksliau ir pigiau.

Naudos

Greitesnis informacijos apdorojimas

Padidinkite informacijos apdorojimo greitį.

greičiau
60%

Tikslumas

Gaukite tikslesnius duomenis ir sumažinkite klaidų tikimybę.

tikslumas
99%

Kaštų sumažinimas

Sumažinkite žmogiškųjų išteklių poreikį, taip sutaupydami lėšų.

taupymas
40%

Pasirinkome „Wise Monks“, kad mums padėtų sukurti individualią transporto valdymo sistemą, nes standartiniai produktai neatitiko mūsų reikalavimų. Komanda buvo profesionali, dėmesinga, operatyvi ir labai kompetentinga bei padėjo mums sukurti mūsų sistemos pagrindą. Po ketverių darbo su „Wise Monks“ metų nusprendėme tęsti įmonės sistemos kūrimą, ir komanda labai padėjo tai atlikti. Turėdami galimybę, tikrai vėl bendradarbiautume.

Gedas PoviliūnasOpenRoad TMS | Transporto valdymo sistema

Mažmeninės prekybos sunkvežimiais versle svarbiausia yra operatyvumas. Savitarnos portalas, kurį ši komanda sukūrė „Adampolis Truck & Bus“, yra ne kas kita, kaip revoliucinis mūsų reagavimo į avarines situacijas būdas. Kai sugenda sunkvežimis, svarbi kiekviena akimirka, o ši sistema užtikrina, kad pagalba būtų išsiųsta operatyviai ir būtų veiksminga. Nepaisant skubaus termino, WISE MONKS viską atliko laiku. Negalėjome tikėtis atsakingesnės ir pajėgesnės komandos, su kuria bendradarbiavome, įgyvendindami šį itin svarbų projektą.

Ričardas ŠultonasAdampolis Group

Kadangi esame atsakinga RE/MAX agentūra, mums reikėjo CRM, kuris būtų pritaikytas mūsų unikaliems poreikiams. WISE MONKS būtent tai ir užtikrino. Jų sukurtas įrankis nėra tik sistema – jis tapo pagrindine mūsų kasdienės sėkmės dalimi.

Tadas RačkauskasRE/MAX Lietuva

Papasakokite apie savo projektą

Mūsų kontaktai

  • Vilnius
    Paplaujos g. 3, Vilnius LT-11342, Lietuva
  • Tel. nr.
    +370 (616) 34780
  • El. paštas